Zákaz ježdění

22. february 2013 at 13:00 | Aňa |  Diskusie
Bylo, nebylo (a vlastně ještě pořád je) jedno místo kde se kdysi jezdilo na skejtu. Holubice. Pak někoho napadlo, že tam půjde jezdit a protože ten někdo zjistil, že se tam jezdí moc dobře, začal se tam vyskytovat. Uviděli ho ostatní skejtáci a tak tam začali jezdit taky. Tak tam jezdili nějakou dobu. Ale po nějaké době se zjistilo, že jezdí po památce a tím jí ničí. Tak tam dali zákaz (konkrétně fakt na tom místě, které zachycuje fotka fakt je, ale není vyfocený). Teď jak si to skejťáci poberou. Někteří si řeknou: Ty svině (město) nám tu zakázalo jezdit. Někteří si taky řeknou: No, zakázali to. Tím mě naštvali, ale je pravda že je to památka. A ten zbytek si klidně řekne: Vzpoura! Zakázaně ovoce nejlíp chutná... takže tam budu jezdit ještě víc a vysměju se městu do ksichtu! Bylo by velice zajímavé na to udělat průzkum. Stejně tam lidí občas jezdí tak si trhni nohou město hahaha.Ale tohle není jediná situace, jednou si tak jezdíme s kamarádkou u nemocnice. Neděláme bordel, jen si v poklidu jezdíme. Ale stejně za náma přijde jakásik bábrle co zapomněla berle:
" Holky, běžte jezdit jinam děláte tu kravál spí tu lidi po noční a kousek odtuď je nemocnice."
V podstatě pravdu má a nemá (ať žije nelogická logika!) Já taky nemám klid když ve dne spím. Má si zavřít okno a pochybuji, že jsme dělali až tak velký kravál. Ale tohle jsme neřekli.
Jen jsem si otevřela hubu: " No jo, vždyť už jdeme" (když mě někdo otravuje ať jdu jezdit jinam tak ho tak otravuju. Ještě stojí za zmíňku že jsme šli tím nejpomalejším krokem jako by se nic nedělo).


Taky jste po silvestru dvakrát, ale pokaždé na jiném místě potkali zpitého člověka co objímal strom aby nespad a nadával vám že skejtujete? Otevřeli vám ve městě krásný skejtpark, ale pak si důchodci začnou stěžovat, že to dělá moc hluku a že tam něco voní a že lidi chytají záchvaty smíchu a mají červené oči?
Jedete po ulici úplně klidně, ale pak i důchodce dupne nohou že tu se jezdit nebude a bla,bla,bla... To vás nasr...štve asi úplně nejvíc.
P.S. Pod článkem můžete diskutovat a komentovat do alelujá.
 

2 people judged this article.

Poll

Je vo vašej obci skatepark?

áno 35.9% (426)
nie 31.1% (369)
neviem 32.9% (390)

Comments

1 chovzvirat chovzvirat | Email | Web | 28. march 2013 at 9:55 | React

Ty jezdíš na skejtu,jo? :-)

2 Aña Aña | Email | Web | 9. april 2013 at 16:55 | React

:-) Tak když máme spolu s Mathie blog...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama